YUNANİSTAN - İTALYA - FRANSA TURU (NICE - MONACO - CANNES)


Tur Fiyatları
İki Kişilik Oda Kişibaşı
3. Kişi
Tek Kişi
1. Çocuk
AÇIKLAMA***
899.€ / 2150,-TL
899.€ / 2150,-TL
1099.€ / 2600,-TL
599€ / 1430,-TL

VADE FARKSIZ 6 TAKSİT
*Ödeme yapıldığı gün için T.C.M.B. döviz satış kuru üzerinden hesaplanır.
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Kampanya
Ayrıntılar
11 Haziran 2012
23 Haziran 2012
Tıklayın
18 Ağustos 2012
30 Ağustos 2012
Tıklayın
Gün
Otel Adı
Web Sitesi
Kategori
Bölge
1.Gece
2.Gece
3.Gece
4.Gece
5.Gece
6.Gece
7.Gece
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
- Lüks Otobüsle Ulaşım ve Turlar
- 3 Ferry yolculuğu ( Kamaralarda konaklama )
- 9 Gece Otel konaklaması
- 9 Sabah kahvaltısı
- Tüm Kara Turları & Rehberlik Hizmetleri
- Şehir Giriş Vergileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Öğle, Akşam yemekleri ve Ferry de Sabah kahvaltıları
- Extra belirtilen hizmetler
- Tüm müze, ören yeri girişleri.
- Tüm kişisel harcamalar.
- Yurtdışı çıkış fonu (15 TL) (Turdan önce bankaya yatırılmalıdır…!!!)
- Vize ücreti 95 € (235 TL) YEŞİL PASAPORTA VİZE YOKTUR..!
- Venedik Vapur ücreti ( 20. € )
- Pisa domuş ücreti ( 20. € )

Otobüslü İtalya, Yunanistan Turu Gezi Süresi 7 Gece 8 Gündür. Otel Konaklaması 7 Gece 8 Gündür. Otobüslü İtalya, Yunanistan Turu Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Otobüslü İtalya, Yunanistan Turu Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Otobüslü İtalya, Yunanistan Turu Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Otobüslü İtalya, Yunanistan Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda tur firması sorumluluğu yoktur. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur ulaşımı Midibus, Minibusla gerçekleştirilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı tur firmasın da saklıdır. Otobüslü Karadeniz Turu iptali durumunda tur firması iptalini bizzat bildirmek zorundadır. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR. TUR PROGRAMIMIZ 4077 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.
Bu turumuz hakkında henüz bir yorum yapılmamıştır.


12 GECE 13 GÜN - 3 GECE GEMİ 9 GECE OTEL KONAKLAMA

Karadeniz Turu

 

1.GÜN  : İZMİR - ÇEŞME - SAKIZ - PİRE - ATİNA Sabah gemi saatimize göre İzmir'den hareket  ediyoruz. Çeşme – Sakız Adası Ferry kısa yolculuğumuzun ardından panaoromik Sakız Adası turu yapıyoruz. Yunanistan Pire limanına geçmek için gece 22:30 Sakız Adası – Pire ( Atina ) Ferry kamaralarımıza yerleşiyoruz.

2.GÜN : ATİNA - ATİNA ŞEHİR TURU -  KORİNT BOĞAZI - PATRA - ANKONA Sabah saat 06:00 Pire'ye ulaşıyoruz. Turumuza panoramik şehir gezisi ile başlıyoruz. Acropolis, Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento Binası, Syntagma ve Omonia Meydanları, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Panepistimiou Bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi Üniversitesi gezi boyunca keşif duraklarımız olacak. Şehir gezisinin ardından serbest zaman gezi imkanımız oluyor. Gezi boyunca Corint Kanalı ve çevresini keşfettikten sonra Patra’ya ulaşıyoruz.. Akşam saatlerinde zevkli bir deniz yolculuğu için saat 19:00'da Patra şehrinden Ferry ( Anek lines , Minoan Lines ) yerleşiyoruz. İtalya'nın Ankona limanına geçiyoruz.

3.GÜN : ANKONA - ROMA - GECE TURU
Öğle saat 14:00'te Ancona ( İtalya ) Limanına ulaşıyoruz. Otobüsümüzle Roma’ya hareket ediyoruz. Roma'da muhteşem bir gece turu yapıyoruz. Panteon, Navora Meydanı, Cavour Caddesi, Forum, Colosseum, Piazza Venezia, Vittoria Emanuelle Anıtı göreceğimiz yerler arasında. Gece turumuzun ardından konaklama otelimizde.

4.GÜN : ROMA - ROMA TURU
Sabah kahvaltının ardından panoramik şehir gezisine başlıyoruz. Dünya tarihinin ve Italya'nın başkenti olan bu güzel şehirdeki turumuz esnasında Colleseum,, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Forum Meydanı'nın en meşhur caddesi olan ve Mussolini'nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü Via Fori dei Imperiali, Roma'nın kudret simgesi Colosseo Amfi tiyatrosu panoramik olarak görülecektir. Bu turumuzda ilk önce Roma'nın simgelerinden Colesseum'u, Venezia Meydanı'ndan sonra ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol Merdivenlerini ve İspanyol Meydanı'nı geziyoruz. Daha sonra Fontana di Trevi'yi (Aşk Çeşmesi) görmeye gidiyoruz. Yemek için verilecek serbest zamanın ardından, Roma'daki en ilginç merkezlerden olan Pantheon ve heykel ve çeşmeleriyle ünlü meşhur Navona Meydanı'na kadar yürüyoruz. Ardından Vatikan'a gidiyoruz. Burada, dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro'da Rönesans'ın dev sanatçıları Leonardo Da Vinci ve Michelangelo'nun şaheserlerini gördükten sonra San Pietro meydanını geziyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

5.GÜN : ROMA – POMPEİ - NAPOLİ - ROMA
Sabah kahvaltının Turumuz esnasında Roma'nın güneyindeki şarkılara konu olmuş Napoli'ye hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Pompei 'ye gidiyoruz. Roma İmparatorluğu'nun en büyük ticaret liman kenti Pompei'e varış. Ören yeri biletleriyle sonra Tarihi Pompei efsanesine yolculugumuz başlıyor. M.S 79 da Vezüv yanardağından çıkan dumanları gören halk gemilere doluşarak bir daha dönmemek üzere kaçmaya çalıştılar. 20 dakika süren sarsıntıdan sonra kabaran deniz, gemileri kızgın lavların arasına attı ve yok etti. Şehirde kalan insanlar evlere kaçtılar, volkandan çıkan ölümcül gazlar bir anda boğulmalarına sebep oluyordu. Sonra ardı ardına volkandan çıkan küller şehri örttü ve Pompei 20.000 yaşayanı ile yok oldu. Yaklaşık 2.000 yıl o görkemli evler, villalar freskler , heykeller, duvar resimleri küllere gömülü kaldı. Arkeologlar kenti keşfettiklerinde pişmiş ekmekleri fırında ve ölüme yakalananları, o anda ne yapıyorlarsa taşlaşmış şekilde buldular. Agorası, tiyatrosu ve tapınakları ile Pompei, yok olan bir kentin kazılarda ortaya çıkan müthiş kurulumu, İtalyan'ların EFES kenti. İtalyan ve Türk rehber eşliğinde bu taşlaşmış insanları görmek o günlerdeki yaşamı öğrenmek için en önemli kültür gezisi. Tabi ki yerine kurulan Napoli liman kenti, sizi Sophia Loren'in şehrine davet ediyor. Yılda yaklaşık 20 milyon turisti ağırlayan Pompei ve Napoli, uzun yıllar hafızalarınızdan çıkmayacak bir görüntü. Tur sonrası Napoli şehir merkezinde serbest zaman ardından Roma'ya geri dönüyoruz.

6.GÜN : ROMA - FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak 260 km mesafedeki Floransa’ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli otobüs yolculuğu sonunda yapılacak şehir gezisinde Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasında. Gezi sonrası konaklama yapacağımız otele yerleşiyoruz.

7.GÜN : FLORANSA - PİSA – NICE – MONTE CARLO
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak Pisa’ya hareket ediyoruz. Pisa şehir turumuzun ardından Nice’ e hareket ediyoruz. Zevkli geçen bir yolculuğun ardından akşam saatlerinde Nice’deki otelimize yerleşiyoruz. Gece turumuzda Monte Carlo da vakit geçiriyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

8.GÜN : NICE – CANNES – SAHİLLER - NICE
Sabah kahvaltısının ardından otelden Cannes’a doğru yola çıkıyoruz. Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek sonra Cannes'a varacak otobüsümüz ile panoramik olarak Festivaller Sarayı, Croisette gibi bölgeleri görüp Cannes'da serbest zaman bırakılacaktır. La Croisette'in üzerindeki çok lüks markalar ve bir arka paralelindeki Rue d'Antibes caddesindeki mağazalara gidebilir, deniz kenarındaki meşhurlar kafe ve restoranlarından herhangi birisinde oturup uluslararası tanınmış bir sanatçı veya bir artiste rastlayabilirsiniz. Akşamüstü Nice'e dönülecektir. Geceleme otelimizde.

9.GÜN : NICE – GENOVA - VENEDİK - GECE TURU
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak yolumuzun üzerinde Genova kentini fotoğraflıyoruz. Zevkli geçen bir yolculuğun ardındanakşam saatlerinde Venedik'te oluyoruz ve otelimizde yerleşiyoruz. .Akşam San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi gezileri yapıyoruz.

10.GÜN : VENEDİK - VENEDİK TURU
Sabah kahvaltısının ardından Venedik adasına doğru yola çıkıyoruz. Yapılacak panoramik şehir gezisinde, İşkence Köprüsü, Büyük Kanal ve Rialto Köprüsü keşif duraklarımız. Venedik'teki muhteşem gezimizin ardından serbest zaman veriyoruz. Akşam saatlerinde otelimize dönüyoruz.

11.GÜN : VENEDİK - ANKONA - IGOUMENITSA
Sabah kahvaltısının ardından Ancona hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Ancona'dan saat 17:00'de Ancona – Igoumenitsa Ferry de kamaralarımıza yerleşiyoruz. Zevkli geçen bir Ferry yolculuğumuzun ardından Igoumenitsa'ya ( Yunanistan ) ulaşıyoruz.

12.GÜN : IGOUMENITSA - SELANİK - SELANİK GEZİSİ
Öğle Saatleri Selanik’e ulaşıyoruz. Şehir turumuz esnasında Kordon , Beyaz Kule , Fuar Meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük Katedrali olan Aya Dimitros Katedrali,, Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasında .Turumuzun en sonunda Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

13.GÜN : SELANİK - İPSALA SINIR - ÇANAKKALE - İZMİR
Sabah kahvaltısının ardından İpsala sınır kapısına hareket ediyoruz. Sınır işlemlerimizin ardından Çanakkale yolu ile akşam saatlerinde İzmir'de oluyoruz.

 

** Tur kalkışından önce yada tur esnasında tur program akışı, içerik aynı kalmak sureti ile acentamız ve rehberimizce değiştirilebilir.
 
 
  Karetur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları KARETUR ORGANİZASYON, TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik olması durumunda Karetur.com sorumlu tutulmaz.
KARETUR ORGANİZASYON, TURİZM VE TİCARET LİMİTED. / Kullanım Sözleşmesi
facebook twitter %100 Müşteri Memnuniyeti ÇAĞRI MERKEZİ 0 (232)
441 7 300

Yurtiçi Oteller | Yurtdışı Turlar | Kültür Turları | Kıbrıs | Şehir Otelleri | Butik Turlar | Uçak Bileti | Hizmet Rezervasyon / Satış Sözleşmesi | Kütahya Çizelgesi
GARANTİ ŞARTLARI - İPTAL KOŞULLARI - GİZLİLİK İLKELERİ - GÜVENLİK KURALLARI - SİTE KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Tel: 0232 441 7 300 E-mail: bilgi@karetur.com
Kullanıcı: 1
Toplam Üye: 61353
      İz Bırakanlar Seyahat ve Turizm Acentası
A-7346
karetur